Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jaworze

87 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

87 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka komercyjna Jaworze

Jaworze,śląskie

373 550 zł1 205 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren budowlano-usługowy Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlano-usługową o łącznej pow. 12,05 a, usytuowaną wśród niskiej zabudowy, z dojazdem całorocznym. To.

Szczegóły ogłoszenia

763 000 zł70,37 m² 10 842,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Super oferta Z widokiem na góry - Nowy Apartament w Jaworzu - wykończony pod klucz przez dewelopera! apartament - 3p. o pow. 70,37m 2 z widokowym ogródkiem ok 140m 2 wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł1 308 m² 363,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana 1308m 2 W jaworzu Idealne miejsce do życia dla Twojej rodziny! słoneczna I widokowa świetna lokalizacja - centrum - ul. Zdrojowa przy parku zdrojowym! - nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł8 529 m² 76,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Obniżka ceny! Atrakcyjna działka w Jaworzu z własnym potokiem górskim - teraz 650 000 zł brutto! Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i codziennego stresu? Szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Jaworze,śląskie

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kameralna i nowoczesna zabudowa domów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej 119 m2 z optymalnie zaaranżowanym przez architekta układem pomieszczeń, dużymi ogrodami i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jaworze

Jaworze,śląskie

489 000 zł1 775 m² 275,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1 775 m - Jaworze, pod lasem Lokalizacja: jaworze, przy granicy lasu - idealne dla miłośników natury. Powierzchnia: 1 775 m Przeznaczenie: tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zdrojowa

Jaworze,śląskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:718 m²

Tylko u nas w ofercie! Szukasz działki pod wymarzony dom? Bliskość natury oraz dostęp do cywilizacji ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zaciszna

Jaworze,śląskie

979 000 zł198 m² 4 949,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:728 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, ekologicznego domu w Jaworzu, wybudowanego z materiałów wysokiej jakości. Dom już oddany do użytkowania - kupujesz, wykańczasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jaworze

Jaworze,śląskie

339 000 zł1 000 m² 339 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko w Best Nest Nieruchomości, mamy przyjemność zaoferować działkę budowlaną na granicy Jaworza i Jasienicy. Piękna, spokojna i cicha okolica, wokół zabudowa jednorodzinna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaworze,śląskie

7 500 000 zł415 m² 18 063,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 m²

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na sprzedaż absolutnie wyjątkową nieruchomość położoną u podnóża gór w Jaworzu koło Bielska Białej. Wnętrze domu Mountain.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cisowa

Jaworze,śląskie

2 100 000 zł416 m² 5 045,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 047 m²

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować do zakupu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w Jaworzu Nałęże w odległości zaledwie 15 km od centrum Bielska Białej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cisowa

Jaworze,śląskie

580 000 zł1 264 m² 458,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super lokalizacja spokój i cisza .Na działce usytuowany mały budynek mieszkalny z murowanym garażem z podnośnikiem kolumnowym , oraz kanałem. Na działce znajduje się studnia .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jaworze,śląskie

2 290 000 zł242 m² 9 443,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 801 m²

Rezydencja w Jaworzu | 242,5 m | 18 arów | basen | prestiżowa lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja w Jaworzu , zaprojektowana z myślą o komforcie, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Jaworze,śląskie

1 590 000 zł228 m² 6 961,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Dom marzeń dla rodziny cisza, przestrzeń i gotowy do zamieszkania! Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina w końcu odetchnie od zgiełku miasta? Ten nowoczesny i przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworze

Jaworze,śląskie

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Wyjątkowa oferta - stwórz swoją willę U podnóża gór! wyłączność - oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania dom położony w Jaworzu obok Bielska-Białej - malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Myśliwska

Jaworze,śląskie

499 000 zł1 775 m² 281,13 zł/m²

 

 

 

Jaworze,śląskie

689 000 zł59 m² 11 743,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie W błatnia residence, niska zabudowa, spokojne osiedle, idealne dla rodziny lub dla siebie - widok na góry! Cena: 689.000,00 ZŁ Powierzchnia: 58,70 M2 Liczba pokoi: 3 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaworze,śląskie

2 149 000 zł255 m² 8 434,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Prezentujemy Nowy Dom wolnostojący 254 m2 , działka 11058 m2, w Jaworzu Nałężu. Rok budowy 2025. Całkowicie nowy nowoczesny dom, w bardzo spokojnym, miejscu pod lasem. Wraz z umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaworze

Jaworze,świętokrzyskie

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę działki z domem na sprzedaż Piękne widoki, blisko Kielc Prezentujmy Państwu na sprzedaż dom, ok. 50m 2 , posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jaworze,śląskie

799 000 zł78 m² 10 243,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:558 m²

Dom w Jaworzu - parterowy, gotowy do zamieszkania, z ogrodem Dlaczego warto? Marzysz o własnym domu w spokojnym otoczeniu, blisko natury, a jednocześnie z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Jaworze,śląskie

469 000 zł119 m² 3 938 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny z ogrodem w Jaworzu, ul. Zdrojowa Powierzchnia: ok. 119,10 m Piętro: 2 (budynek dwukondygnacyjny) Budynek dwulokalowy | Ogród | Taras | Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworze

Jaworze,śląskie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworze

Jaworze,śląskie

1 249 000 zł120 m² 10 408,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością prezentujemy domy W standardzie premium W jaworzu Inwestycja zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie z dobrym dostępem do drogi szybkiego ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bursztynowa

Jaworze,świętokrzyskie

660 000 zł6 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w m. Jaworze gm. Zagnańsk. Powierzchnia działki to 6000m2. Działka od m. Jaworze do ul. Bursztynowej w m. Jaworze. Działka z dwóch stron budowlana o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworze

Jaworze,śląskie

1 590 000 zł120 m² 13 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością prezentujemy domy W standardzie premium położone tuż przy granicy Z bielskiem Inwestycja zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworze

Jaworze,śląskie

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bielska

Jaworze,śląskie

1 498 000 zł175 m² 8 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu nowoczesnej stodoły, o powierzchni 156 m , wybudowany w 2025 roku. Nieruchomość z ponadczasową architekturą, dużymi przeszkleniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Złota

Jaworze,śląskie

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W skrócie Mam do zaoferowania na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44m2 (bez pośredników), które zlokalizowane jest w Jaworzu, w doskonale skomunikowanym rejonie, w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zdrojowa

Jaworze,śląskie

299 000 zł718 m² 416,43 zł/m²

 

 

 

Jaworze,śląskie

550 000 zł1 775 m² 309,86 zł/m²

 

 

 

Jaworze,śląskie

1 289 000 zł207 m² 6 227,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:968 m²

Powiat bielski, jaworze Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Dom jednorodzinny w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu tężni i parku zdrojowego w Jaworzu! Cena: 1 289 000 zł do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaworze,śląskie

850 000 zł108 m² 7 846,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Jaworze nałęże, powiat bielski nowe domy W jaworzu Domy w zabudowie bliźniaczej z dużymi ogródkami, garażem w bryle budynku, pompą ciepła i rekuperacją w cenie! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jaworze,śląskie

799 000 zł87 m² 9 134,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Jaworze średnie, powiat bielski Oferta na wyłączność! Lokale mieszkalne w Jaworzu z ogródkami i miejscami postojowymi zewnętrznymi w cenie! Kupujący nie płaci podatku pcc-2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jaworze

Jaworze,śląskie

350 000 zł1 205 m² 290,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: nieruchomość gruntowa o powierzchni 1205m2. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (symbol a3mnu czyli przeznaczony pod zabudowę mieszkalno - usługową. ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wąwóz

Jaworze,śląskie

3 900 zł120 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Wynajme dom od 1 października 2025. Basen przepiekna okolica. Autobus ,sklepy ,szkola w poblizu.Wynajme rowniez krótkoterminowy np. na okres jednego roku. Jezeli nie odpowiadam dzwonić lub pisać pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jaworze

Jaworze,śląskie

1 700 000 zł3 240 m² 524,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 32,4 a - perełka w sercu Jaworza Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt budowlany o łącznej powierzchni 3240 m , składający się z trzech wydzielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złota

Jaworze,śląskie

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

R e Z E R W A C J A Bez podatku pcc Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Informacje podstawowe: - powierzchnia użytkowa: ok. 39 m2, - cena: 349.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Słoneczna

Jaworze,śląskie

450 000 zł1 627 m² 276,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż Działka budowlana w Jaworzu, powiat bielski, województwo śląskie. Zlokalizowana przy ul. Słonecznej (nr 622 sąsiad) po przeciwnej stronie drogi znajduje się plac zabaw, boisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Jaworze,śląskie

399 000 zł1 200 m² 332,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Jaworzu na ul. Polnej z widokiem na góry, blisko Bielska-Białej! Szukasz miejsca, gdzie za oknem rozpościera się widok na góry? Ta działka to spełnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bursztynowa

Jaworze,świętokrzyskie

195 000 zł1 520 m² 128,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wymarzonej działki w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Lubisz cisze, spokój, naturę to ta działka jest dla Ciebie, a zarazem szybkiego dojazdu do Centrum miasta Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cisowa

Jaworze,śląskie

2 290 000 zł416 m² 5 504,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 047 m²

Luksusowy dom z basenem w Jaworzu - wyjątkowe miejsce, w którym poczujesz się jak w raju. Szukasz przestrzeni, w której elegancja spotyka się z komfortem, a natura.